1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

ALİ KOÇ AÇIKLAMALARINDAN ÖNE ÇIKANLAR

0

Mevcut başkanımız Sayın Al Koç katıldığı programda açıklamalarda bulundu Al, Koç’un açıklamalarından öne çıkan satırbaşları şu şekilde;

TRANSFER VE TAKIMDAKİ OYUNCULAR HAKKINDA

“Szymanski’de serbest kalma bedeli yok. Batshuayi’den çok memnunuz, kontratı bitti, opsiyonu yok. Çok seviliyor, çok pozitif bir karakter. Hoca sıcak bakıyor Batshuayi’ye. Görüşmeler devam ediyor. Türkiye’den başka kulüpler de bakıyor. Mert Hakan gerçek bir Fenerbahçeli. Fenerbahçe’yi yaşayan biridir. İnşallah kalır.”

DAVINSON SANCHEZ HAKKINDA

Davinson Sanchez bize önerildi, ben çok beğeniyorum. Bizim iki stoperimiz Becao ve Djiku’nun toplam maaşı Davinson’un altında. Djiku’ya bonservis ödemedik. Fred, Szymanski… Ben Cengiz Ünder’e çok inanıyorum. O seviyede oyuncular gelecek. Mourinho geldi diye Lukakular Dybalalar havalarda uçuşuyor. Ben bilmez miyim bu kadar çevremle İngiltere’de Fransa’da haber sızdırmayı. Biz bilmiyor muyuz bunları ama böyle çalışıyoruz. Biz bitiriyor ve açıklıyoruz.

EBRAR KARAKURT HAKKINDA

“Ebrar Karakurt’u isterim ben. Ebrar, müthiş bir oyuncu. Rusya’da istatistikleri kırdı, rekor bırakmadı. Çılgın bir oyuncu, çılgın bir karakter. Bir kere yemek yedik beraber. Orada da şakayla karışık laf açıldı. Dünya çapında bir takım olacaksanız, biz oraya yakınız, en iyi Türkler’i almalısınız, Ebrar da öyle biri.”

TFF BAŞKANI MEHMET BÜYÜKEKŞİ HAKKINDA

Mehmet Büyükekşi aday olursa karşısında duracağız, ibra etmeyeceğiz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.