1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

ANKARAGÜCÜ MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

0

Sarı lacivertli ekibimizden Alioski ve teknik direktörümüz Jorge Jesus maç sonu açıklamalarda bulundu,

Alioski: Bu gün kaybetmeyeceğimizi biliyordum, takım ruhu bu gün çok iyiydi , ortaya karakter koyduk. Takım olarak inandık , sonrasında galibiyeti elde ettik. Zorlukların üstesinden gelerek hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum.

Jorge Jesus: Öncelikle oyuncularımı tebrik etmek istiyorum, bu takım sonuna kadar savaşan bir takım , özgüvenli , karakterli bir takım. Bu gün aldığımız galibiyet oyuncularımın hakkıydı. Bu gün İrfan oyuna sonradan girdi ve iki golde de katkısı vardı. Taraftarlarımızın İrfana olan tepkisini anlamıyorum. Bu takıma inanıyorum , ve bu yüzden buradayım zaten. İkinci golden sonra maçın bitmesine bir dakika vardı bende taraftarımızdan takımımızı desteklemelerini istedim. Oyuncular zaman zaman baskı altında olabiliyor , taraftarların desteğini hissetmek çok önemli , taraftarımız oyuncuları ayırmasınlar. Oyuncularımız kulübü kalpten seviyorlar , sezonun geri kalan döneminde taraftarlarımızın yardımını bekliyoruz.

Başkanımız beni davet etti, bu sene sonuç ne olursa olsun diğer sezon ne olacağını konuşmak istedi. Ben sezon sonu kararımı vereceğimi ilettim ancak başkanımız burada olursa bende burada olurum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.