1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

AZİZ YILDIRIM VE ACUN ILICALI’DAN KARŞILIKLI AÇIKLAMALAR GELDİ

0

Fenerbahçe’de seçim tansiyonu yükselmeye devam ediyor. Dün başkan adaylarından Aziz Yıldırım’dan “Kimsenin adamı değilim. 20 sene başkanlık yaptım, bana hiçbir siyasetçi, ne sağdan ne soldan yönetimine bunu al demedi. Ama karşı listeye baktığın zaman FETÖ’ye yakın insanlar, Adnan Oktar’a yakın insanlar. Hepsi o listenin içinde, inceleyin lütfen. Acun Ilıcalı FETÖ’cülere pasaport veriyormuş! İki Dominic varmış birinde FETÖ’cülere  pasaport veriyormuş. Çağırdım, eşiyle geldi. Yapma dedim. Fazla konuşmasın, Adnan hoca konusuna girersem, sokağa çıkamaz öyle.” Açıklaması geldi.

Hemen ardından Ali Koç’un listesinde yer alan Acun Ilıcalı’dan Aziz Yıldırım’a cevap geldi.İlk olarak projelerinden bahseden Acun ılıcalı ardından Aziz Yıldırım’ın sözlerine cevap verdi.

Üst düzey Fenerbahçelileri motive edeceğim, onları heyecanlandıracağım. Proje anlatacağım onlara. Kafamda 3 tane proje var, yılda 40-50 milyon Euro yapar. Başkanımıza anlattım heyecanlandı. Bir tanesi medya ile alakalı ve o projeden her sene 15-20 milyon Euro gelecek.”

Aziz Yıldırım’a cevaben

“Aziz Yıldırım, Fenerbahçe’ye başkanlığı çok istiyor olabilir. Seçimde hezimetle ayrıldı, içinde bir şey yaşıyorlar olabilir. Ancak başkan olabilmek için bir Fenerbahçeliyi karalamak bana üzücü geliyor. Fenerbahçe’nin sorunu bu içerideki kavgalar. Suçlama çok çirkin olduğu için cevap vermek durumundayım. 35 yıl önceki konudan bir yere varmaya çalışırsa, bu art niyet. Daha önce 35 yıl önce görüştüğümüz açıkladım. Bir sohbet için gittim ‘Fakirlere yardım et, insanlara destek ol’ gibi Müslümanlığın güzel yanlarıydı. 18 yaşındaydım. Aziz Yıldırım’ın başkanlık döneminde Fenerbahçe’yi kendi programımda ağırladım. Amacım Fenerbahçe’ye yardım etmekti. Aziz Yıldırım’a bayılıyordum da ondan bunu yapmadım! Kendi başkanlığında Acun çok iyi, sonra Acun çok kötü! Çok komik ya! Takımıma destek oluyorum, aşığım bu renklere. Elimden geleni yapıyorum. Ali Koç başkan olduğunda aradı ve kampanya yapmamızı istedi. Üç günde 20 Milyon € topladık. Kanalımı Fenerbahçe için kullandım. Benim amacım Fenerbahçe’ye yardım etmek. Beni neden karalıyorsun? Senin karalamanla bana bir şey olmaz”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Leave A Reply

Your email address will not be published.