1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

FC Twente Fenerbahçe Maç Sonu Açıklamaları

0

İrfan Can Eğribayat: Çok önemli bir maçtı bizim için , rakip taraftarlardan ziyade rakip oyuncular ortalığı karıştırmaya çalıştılar.
Bütün takımdaki oyuncular sıkıştıkları zaman bana döndüler , bu bize hocamızın bir talimatıydı. Bu gün kazandığımız için çok mutluyuz en azından kazanarak dönüyoruz ülkemize.

Joshua King: Ronaldo ile ben kıyas edilemem , o çok yüksek bir seviye! İlk maçtan avantajlıydık , 5-1’lik bir neticeyle buraya geldik , hocamızın bizden beklediği şey bu maçı kazanmamızdı. Yarın İstanbula döneceğiz ve sonrasında Ankaragücü maçına odaklanacağız.Hocamızın bizden istediği ana şey topa sahip olmak ve gol yaratmaktı. Neticesinde maç sıfır sıfır devam ediyordu. İkinci yarı çok daha iyi bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünüyorum.

İsmail Kartal: Öncelikle gruptan çıktığımız için , maçı kazanarak ülke puanına katkıda bulunduğumuz için bir türk teknik adam olarak çok mutluyum. Oyuna gelince , özellikle ilk yarı çok iyi bir oyun oynayamadık, rakip burda bir prestij maçına çıktı , maç esnasında bazı oyuncularımıza provakatif davranışlarda bulunuldu. İkinci yarı yaptığımız hamleler neticesinde , daha sakin kalarak oyunu kontrolümüzde tutmaya çalışarak , kazanmasını bildik. Avrupa kupalarında 6’da 6 yaptık. Sonuçta gruplara kaldık , ülkemize ve Fenerbahçe’mize hayırlı olsun.

Leave A Reply

Your email address will not be published.