1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

Fenerbahçe Kayserispor Maç Sonu Açıklamaları

0

Sarı lacivertli ekibimizde futbolcularımız ve hocamız maç sonu açıklamalarda bulundu ,

Willian Arao: Brezilya basınına yaptığım açıklamaların çok yanlış anlaşıldığını görüyorum, uzun yıllar hocamızla birlikte bu takıma hizmet etmek istiyorum. Savaşmaya devam edeceğiz daha alabileceğimiz 27 puan var. Lig sonuna kadar savaşacağız.

Emre Mor: Kendimi mutlu hissediyorum , uzun zamandır ilk 11 de başlamıyordum. Attığım gollerden ötürü çok mutluyum.

Serdar Dursun: Camia olarak mutluyuz, iki kulvarda devam etmek istiyoruz, önemli bir galibiyet aldık. Geçen hafta talihsiz bir maç oldu , camia olarak çok üzüldük. Takım olarak bu gün ayağa kalktık. Bu sezon çok şans bulamadım , 7 ay sonra ilk defa ilk 11 çıktım. 1 gol attım 2 asistle oynadım , kalan 2 ayda daha çok oynarım ve takımıma fayda sağlarım. 9 maçı kazanıp şampiyon olacağımıza inanıyorum Biz Fenerbahçeyiz! Taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.

BİRLİK OLMALIYIZ

Jorge Jesus: Çok mutluyuz yarı finale çıktığımız için , Fenerbahçe sadece bir futbol kulübü değil, basketbol ve voleybol oyuncularımızda bu gün kazandı hepsini tebrik ediyorum. Büyük takımların başına her şey gelebiliyor , geçtiğimiz maçta iyi bir sonuç alamadık. Yanlışlarımızı düzeltmek için gayret göstereceğiz. Sahada takımım iyi bir oyun oynadı. Taraftarlarımızın da bu günkü takım performansından memnun olduğunu düşünüyorum. Emre Mor , Serdar Dursun gibi son maçta oynamayan oyuncular takımın performansını yukarı çekti. Fenerbahçe taraftarlarından bir ricam var , takım içinde bölünmeler yaratmamız doğru değil , oyuncularımıza sevgi göstersinler , özgüven aşılasınlar. Birlik olursak işler daha kolay olur. Ligin bitmesine 9 maç kaldı , liderin 6 puan gerisindeyiz hala şansımız var. Taraftarlarımızdan rica ediyorum oyuncu seçmesinler , birlik olalım harika bir takımımız var başkanımız takım için her şeyi veriyor. Birlik olursak hedeflere ulaşmak çok daha kolay olur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.