1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

Fenerbahçe Twente Maç Sonu Açıklamaları

0

Twente mücadelesi sonrasında oyuncularımız ve teknik direktörümüz açıklamalarda bulundu.

Sebastian Szymanski: Bana göre iyi bir maç çıkardığımızı söyleyebilirim ama ilk yarıda bir gol yedik. Rakibimiz on kişi kaldığında daha iyi bir oyun oynadık anahtar nokta bence buydu. Bir sonraki tur için büyük avantaj sağladık. Önde baskı yapmak planımızda vardı ve umduğumuz gibi oldu.

Dusan Tadic: Kolay bir maç değildi, Twente futbol oynamayı bilen bir takım. Taraftarlarımız bizim için itici güç oldu, rakibimizin gördüğü kırmızı kart maçın değişmesindeki önemli faktörlerden biriydi. Fenerbahçe’ye kupalar kazanmak için geldim.

İsmail Kartal: Maça kendi seyircimizin önünde iyi başladık. Burada avantajlı bir sonuç elde etmeyi planlıyorduk, rakibimizin kolay bir rakip olmadığını dile getiriyorduk. Rakibimizin agresif oyunu sonucu 1-0 öne geçtiler ancak durum 1-1 olduktan sonra durum değişti. Rakip on kişi kalınca İrfan Can ve Samuel’i sağ kanada alıp istediğim sonucu aldım. Güzel bir galibiyet aldık , maçı Fenerbahçe taraftarlarına armağan ediyoruz. İrfan Can Kahveci, çok önemli bir oyuncumuz , şu anda çok istekli çalışıyor , maçlara girdiği zamanda bunun karşılığını alıyor. Takımın sihiri , hep birlikte çok çalışmamız. Bütün oyuncularım çok iyi çalışıyor. Ben çok hayatım boyunca hiç yalan konuşmadım , oyuncularıma açık ve net konuşuyorum, oyuncularım ve ben birbirimizle saygı içerisindeyiz. 8 numara oyuncular bizim oyun sistemimizde çok önemli , güzel bir şeyler çıkarmaya çalışıyoruz. Vermiş olduğu katkılarından dolayı Altay Bayındır‘a teşekkür ediyorum.

İrfan Can Kahveci: İstediğimiz gibi başlayamadık. Rakibimizin 10 kişi kalmasının ardından avantajı ele geçirdik. Kazandığımız için mutluyuz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.