1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

Gaziantep FK Mücadelesi Maç Sonu Açıklamaları

0

Fenerbahçe‘mizin oyuncuları ve teknik direktörümüz İsmail Kartal , Gaziantep FK maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Dusan Tadic: Maça iyi başladığımızı düşünüyorum, taraftarlarımız bize muhteşem bir güç verdiler. 3. golü atmamız gerekiyordu. Burada en önemli şey 3 puanı elde edebilmekti. Baskıyla başa çıkmayı iyi bilmemiz gerekiyor bizler Fenerbahçe’yiz. Hepimizin çok daha iyi bir noktaya gelmemiz gerekiyor , baskıyı kaldırabilmemiz gerekiyor şampiyon olmak istiyorsak bunu yapmalıyız.

İsmail Yüksek: Öncelikle tüm sezon herkese hayırlı uğurlu olsun. Ligin ilk maçları her zaman zordur , farkı açabilecek fırsatlar bulduk , ancak futbol şansı yanımızda değildi. Bu gün galibiyetin keyfini alıp diğer maçlara odaklanacağız. Bu gün yaptığımız hataları en aza indirip önümüzdeki maçlara daha güçlü çıkacağız.

Edin Dzeko: İlk 20 dakika maç bizim için iyi gidiyordu. Kırmızı karttan sonra işler bizim için zorlaştı. Topla çok fazla oynayınca rakibin golünü gördük. Maç boyunca çok fazla savaşmamız gerekti. Önemli olan bizim 3 puanı almamızdı ve bunu başardık. Hem Cengiz’in hem Fred’in takıma katılmasından çok mutluyum. Bu gün maç bize ders oldu maçın biteceğini sandık ancak öyle olmadı.

İsmail Kartal: İyi hazırlandığımız bir maçtı , erken gelen gollerle taraftarımızın müthiş desteği ile iyi başladık. Kırmızı karttan sonra nasıl olsa rakip 10 kişi derken oyun dengemizi kaybettik ve bir gol yedik. Bunun neticesinde oynayacağımız futbolu ortaya koyamadık. Çok fazla panik yaptık, 10 kişi kalan takımlara karşı futbol oynamak zordur ve bu akşam bunu yaşadık. Taraftarlarımız 3 puan aldığımız için mutlu oldular bizde mutluyuz. Türkiye liginin ne kadar zor ve tehlikeli bir lig olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Transfer konusunda başkanımız ve yöneticilerimiz süreci yönetiyor transfer konusunda bir şey söylemem doğru olmaz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.