1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

Hakemlerin Zaferi İle Anadolu Efes Kazandı

0

Sarı lacivertli ekibimiz Fenerbahçe Beko , yarı final play off mücadelesi 3. maçında Anadolu Efes’e konuk oldu. Maç sonucu olarak ev sahibi ekip mücadeleyi 97-91 kazanmıştır.

Anadolu Efes mücadelesi göstermiştir ki , branş fark etmeksizin Fenerbahçe’mize yapılan operasyonların ardı arkası kesilmemektedir. Bu gün Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko mücadelesi sahada oynanmamış basketbol hakem komitesinin atamış olduğu hakemler tarafından ev sahibi ekibe hediye edilmiştir.

Her branşta ortaya koyduğumuz emeğin , hakkın ve mücadele ruhunun sonucunun hakkını veremeyecek olan her yapılanmaya Fenerbahçe camiasının bundan böyle vereceği cevap en sert şekilde olacaktır.

Fenerbahçe camiası ve sporcuları daima Atatürk’ün izinde , Cumhuriyetin kalesi durumunda olmuştur , Fenerbahçe kendisine yapılan en ağır hakaretlere , saldırılara , operasyonlara direnmiş taraftarından başkanına kadar en ağır bedelleri gerektiğinde ödemiş , ödetmesini bilmiştir. 1907 ekibi olarak basketbol federasyonun yapacağı açıklamayı bizde tüm camiamız gibi sabırla bekliyoruz, Fenerbahçe sporcularına yapılan tüm hadsiz davranışları esefle kınadığımızı bildiriyoruz.

BİZ BİRLİKTE FENERBAHÇE‘YİZ!

Leave A Reply

Your email address will not be published.