1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

İLK GOLÜMÜZÜ ATAN MİCHY BATSHUAYİ

0

Kendi ülkesinde maça ilk 11’de başlayıp iyi oyununu ilk golümüzü atarak taçlandıran Michy Batshuayi ;

 “Kendimi mutlu ve gururlu hissettiğimi söyleyebilirim. Ülkeme geldim. Ailem ve arkadaşlarım beni seyrettiler. Onlar burada iken kendimi göstermek, daha fazlasını ortaya koymak ve Fenerbahçe için en iyisini yapmak istedim. Atmış olduğum gol ve elde etmiş olduğumuz galibiyet benim için büyük bir keyif oldu. Benim için süper bir akşamdı. Galibiyet elde ettik ve çok mutluyum.

Hiçbir şekilde küçümsememiz gerekiyor. Onlar da ikinci maçta en iyi performanslarını ortaya koyup, bizi zorlayıp iyi bir netice almak isteyeceklerdir. Rövanş maçında da ofansif ve defansif anlamda güçlü olmamız gerekiyor. Gidebildiğimiz en uzak noktaya gitmek istiyoruz. Fenerbahçe’nin amacı her zaman budur. Kupalar kazanacak kapasiteye sahip olduğumuzu düşünüyorum. İstediğimiz kupaları almak için her şeyimizi ortaya koyacağız.

Sürekli konuşuyoruz. Oosterwolde antrenmanlarda da bu tip goller atıyor. Onunla konuştuğumuzda ondan beklentimin asist olduğunu söylüyorum. Gol atması keyifli oldu. Mutluyuz. O da günden güne kendini geliştiriyor. Hem onun için hem de takım için güzel bir gol oldu.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.