1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

İsmail Kartal Zenit Maçı Sonrasında Açıklamalarda Bulundu

0

Sarı lacivertli ekibimiz , Pari Premier Cup kapsamında Rusya kampında bir dizi hazırlık maçı oynuyor. Maçların ilki 09.07.2023 Pazar günü oynandı , Fenerbahçe’miz seri penaltı atışları sonucunda mücadeleden 4-3’lük skorla mağlup olarak ayrıldı. Tekndik direktörümüz İsmail Kartal maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Zenit’in daveti üzerine turnuvaya katıldıklarını dile getiren Kartal, turnuva sürecine tam hazır bir şekilde dahil olamadık , milli takımlardan gelen oyuncularımızın antrenman eksikleri var öte yandan yeni sezon hazırlıklarımız sürüyor , iyi bir kamp süreci geçirip evimize dönmek istiyoruz dedi.

Takımın zamanla yarıştığını belirten tecrübeli çalıştırıcı , ayın 26’sında ön eleme maçımız var Avrupa mücadeleleri içinde hazır olmak istiyoruz. Sakatlığı olan oyuncularımız bulunuyor , takımdaki enerji ve coşku gayet iyi gidişattan memnun olduğumu sözlerime eklemeliyim dedi.

Fenerbahçe takımının her zaman kazanmak için sahaya çıktığını dile getiren İsmail Kartal , Kızılyıldız maçını da kazanmak için sahada olacağız diyerek rakibine göz dağı vermeyi ihmal etmedi.

Başarılar Fenerbahçe!

Leave A Reply

Your email address will not be published.