1907.GEN.TR
Türkiye'nin En Büyük Fenerbahçeliler topluluğu.

Maribor Fenerbahçe Maç Sonu Açıklamaları

0

Maribor Fenerbahçe maçının ardından oyuncularımız ve teknik direktörümüz İsmail Kartal açıklamalarda bulundu.

İrfan Can Eğribayat: Takımca kazandık bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum, hem Avrupada hem ligde iyi bir seri yakalayıp mutlu sonla bitirmek istiyoruz.

Szymanski: Maçtan önce planımız vardı , hem ilk yarı hem ikinci yarı plana uyduk 3 güzel gol attık , mutluyum çünkü bu gün galibiyeti elde ettik. Hedefim geçen sezon kadar iyi bir sezon geçirmek. Hocamız bana güveniyor ve oynatıyor bende bu güveni hissediyorum ve takımıma yardımcı olmaya çalıyorum. Takım olarak böyle devam etmemiz gerekiyor. Pazartesi günü önemli bir maç oynayacağız önce bu maça odaklanmamız gerekiyor daha sonra Twente maçını düşünmeye başlayabiliriz.

İsmail Kartal: Bu günkü maça gerçekten iyi hazırlandık , ilk maçtan rakibimizi iyi tanıdığımız için sorun çıkmadı. Oyuncularım verdiğim görevleri harfiyen yerine getirdi. Net bir galibiyet ile burdan ayrılmamız beni çok mutlu etti. Ülkemize puan kazandırdığımız için ayrıca çok mutluyum. Yerli ve yabancı tüm oyuncularımda gelişme var , Tadic‘in kalitesi tartışılmaz, Szymanski her geçen gün üstüne koymaya başladı. Çalışarak hem yerli hem yabancı oyuncularımızın performansını yükseltmeye çalışıyoruz, oyuncularımızla çok iyi bir iletişimimiz var, şimdi Samsun maçını düşünüyoruz. Sakat oyuncularımızın dönmesini bekliyoruz. Ferdi ve Sametin ufak sakatlıkları var oyuncularımızı toparlayıp en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Twente hollanda futbolunun tarihi kulüplerinden bir tanesi. Onlarda dünya futbolunda yeri olan bir takım , onlara karşı dersimizi en iyi şekilde çalışarak o maçta’da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.